Евгения Богданова

Цивільно-правовий договір, я працюю за цим договором, хочу звільнитися.

мої права? чи зобовязана я відпрацювати 2 тижні? чи нададуть довідку про доходи? Ситуація така, працюю два з половиною місяці. але договір за яким я працюю я не бачила і не підписувала, зарплату отримую через карточку, яку вони мені зробили і прислали. (я проацюю мерчендайзером, сама фірма знаходиться в Киеві, я працюю в Сумах) .

Павел Кольцов

дорогуша... шла бы ты.. .
на украинские ответы 🙂