Серый Горский

Помогите с задачей по гражданскому праву?

При розгляді дорожньо-транспортної пригоди ДАІ встановило, що шкода автомобілю Расіна була заподіяна внаслідок неналежного стану дорожнього покриття і порушення правил дорожнього руху водієм вантажного автомобіля Йолкіним. Суд встановив, що при заподіянні шкоди товариство з обмеженою відповідальністю „Автодор”, яке відповідає за стан дорожнього покриття, допустило просту необережність, а Йолкін - грубу необережність.
Расін просив суд стягнути всю суму із Йолкіна, оскільки він дізнався, що Йолкін недавно продав свій будинок у селі і розпоряджається необхідною сумою. Товариство ж „Автодор” не розпоряджається грошовими коштами, оскільки має заборгованість перед бюджетом. Виконавча служба стягнула із Йолкіна 70% заподіяної шкоди.
Расін звернувся до апеляційного суду із скаргою на дії виконавчої служби.
Чи обґрунтована скарга Расіна?

Юл
Юлия

А чи обгрунтовано, шо усяки хохлы тут шастають?