Gad Hax-Hax

Какая и от чего она будет зависеть скорость интернета если я подключу ADSL-Укртелком

Жанна Галькевич

Назва тарифного плануОГО! ЛегкийОГО! СтандартОГО! Ультра
Абонентна плата за 30 календарних днів50 грн. 90 грн. 130 грн.
Швидкість до споживачадо 5 Мбіт/сдо 10 Мбіт/сдо 20 Мбіт/с
Швидкість від споживачадо 3 Мбіт/сдо 3 Мбіт/сдо 3 Мбіт/с
До тарифного плану включено:
ОГО! ТелефоніяТакТакТак
ОГО! Wi-FiТакТакТак
Мережа «ОГО!» ТакТакТак
Укрпост (електронна пошта) ТакТакТак
ОГО! Диск (5 Гб) ТакТакТак

Тарифи на послугу «ОГО! » для абонентів таких населених пунктівНазва тарифного плануОГО! ЛегкийОГО! СтандартОГО! Ультра*
ОГО! Стандарт+

Доступний з 26.03.2013
ОГО! Ультра+

Доступний з 26.03.2013
Абонентна плата за 30 календарних днів55 грн. 95 грн. 165 грн. 120 грн. 150 грн.
Швидкість до споживачадо 2 Мбіт/сдо 5 Мбіт/сдо 20 Мбіт/с до 10 Мбіт/с до 20 Мбіт/с
Швидкість від споживачадо 3 Мбіт/сдо 3 Мбіт/сдо 3 Мбіт/с до 3 Мбіт/с до 3 Мбіт/с
До тарифного плану включено:
ОГО! ТелефоніяТакТакТакТак Так
ОГО! Wi-FiТакТакТакТак Так
Мережа «ОГО!» ТакТакТак Так Так
Укрпост (електронна пошта) ТакТакТакТак Так
ОГО! Диск (5 Гб) ТакТакТак Так Так

*підключення до тарифного плану «ОГО! Ультра» можливе до 26.03. 2013 року.

Тарифи на послугу «ОГО! » для абонентів інших населених пунктівНазва тарифного плануОГО! ЛегкийОГО! СтандартОГО! Ультра*
ОГО! Стандарт+

Доступний з 26.03.2013
ОГО! Ультра+

Доступний з 26.03.2013
Абонентна плата за 30 календарних днів60 грн. 100 грн. 170 грн. 130 грн. 150 грн.
Швидкість до споживачадо 512 Кбіт/сдо 2 Мбіт/сдо 10 Мбіт/с до 5 Мбіт/сдо 10 Мбіт/с
Швидкість від споживачадо 3 Мбіт/сдо 3 Мбіт/сдо 3 Мбіт/сдо 3 Мбіт/с до 3 Мбіт/с
До тарифного плану включено:
ОГО! ТелефоніяТакТакТакТак Так
ОГО! Wi-FiТакТакТак Так Так
Мережа «ОГО!» ТакТакТак Так Так
Укрпост (електронна пошта) ТакТакТак Так Так
ОГО! Диск (5 Гб) ТакТакТак Так Так

*підключення до тарифного плану «ОГО! Ультра» можливе до 26.03. 2013 року.