Ольга Журавлева

Дві вежі висотою 30 і 40 футів розміщені на відстані 50 футів одна від одної. Між ними знаходиться фонтан, до якого одно

Помогите решить, вроде решается элементарно, но в этом моя и печаль

Дві вежі висотою 30 і 40 футів розміщені на відстані 50 футів одна від одної. Між ними знаходиться фонтан, до якого одночасно з верхівок веж з одинаковою швидкістю вилетіли два голуби. Визначте яка відстань від фонтана до кожної з двох веж, якщо голуби долетіли одночасно

Па
Павел

Удачи.

Артём Пышкин

Hasiera - marraztu bi dorre eta iturri bat. Let ko dorre batetik butsdet Ordutik aurrera, beste 50 segundo an-iturriaren distantzia. Orain idazteko bi aldiz Pythagorean teorema - get S. for ekuazio quadratic bat.