Hello Omny

Парень-Водолей, девушка-Рак

Я рак-девушка, поругалась сильно с парнем-водолеем, ми с ним очень хорошо начали дружить, но случилась одна ситуация в якій не я, не він не виноваті, а він думає що я виновата і ми вже три місяця не говоримо, ще всі говорив яка я дурна, потім йому розказали поравду що то не я виновата, і я думала що ми нормально будемо общятися, но блін.. який що всі Водолей такі?? останій місяць він став дуже часто на мене дивитися прямо в очі (даже коли я на нього подивлюся) , всі казали що я йому нрав. , а в послідній час йому постійно казали: "Так поговори з нею! "-а він: "Не буду я з нею говорити)) " - "Чого"-а він: "Бо вона мене достала"-"А чим вона тебе достала"- а він: "Всім" ( хотя я йому нічого не робла після того, я даже на нього уваги не звертала) і щяс всі кажуть що я йому дуже-дуже сильно нрав. і якраз коли послідній раз його бачила він з далека на мене дивився, а коли прошов мимо дивився лише вниз. Я з ним хочу нормально общятися, як мені з ним помиритись? ? і що реально я йому нравлюся?))

Андрей Чижиков

Для Водолея Рак - одно из самых неподходящих существ... Его не просто не устраивает, а его бесит все раковое и даже забота.. . Будущее это очевидно выдает...

Сергей

Это проблема касается не столько Рака или Водолея. Это проблема вашей эмоциональной совместимости. Гордый Водолей попался

Ка
Катюша

Начало все в шиколаде. Середина и конец в грязи.

Светлана Ерофеевская

Твоего Водолея уже сдул другой ветер... Ищите для себя более земные знаки.