Наталья Сорокина

Нужно ли родительское разрешение на выезд из Украины в Россию в 17 лет?

Оксана Кузина

Украина выпускает за границу с 16 лет, поэтому не нужно.

Статтею 313 Цивільного Кодексу України визначено, що фізична особа, яка не досягла шістнадцяти років, має право на виїзд з України лише за згодою батьків (усиновлювачів) , опікунів і в їхньому супроводі чи у супроводі осіб, які ними уповноважені. Разом з тим, фізична особа, яка досягла шістнадцяти років, має право на вільний самостійний виїзд за межі України.

Ек
Екатерина

До 18 лет нужно .На вывезд ребенка из Украины нужно нотариально заверенное согласие