Иришка Татарникова

Помогите пожалуйста благодарность заносится ли в трудовую книжку? Украина.

Ответ нашёл сам.
Ст. 144 КЗпПУ Порядок застосування заохочень від 10.12.1971 № 322-VIII Кодекс законів про працю України Стаття 144

Заохочення застосовуються власником або уповноваженим ним органом разом або за погодженням з профспілковим коміте­том підприємства, установи, організації.
Заохочення оголошуються наказом (розпорядженням) в уро­чистій обстановці і заносяться до трудових книжок працівників у відповідності з правилами їх ведення.

Игорь Таликов

не заноситься, и вообще трудовая почти утратила свою ценность, был поднят вопросс о том, что бы вообще убрать эти книжки.