Александр

доведіть свою думку чи вдалося україні вийти за роки незалежності з національного середньовіччя?

доведите свое мнение удалось Украине выйти за годы независимости из национального средневековья?

Наталья Любова

Нипонимаю по украински .

Alejandro

Вже більше ніж 300 років пройшло після "Братовбивчої війни" і ми всеодно стаємо на тіж граблі. Нас знову ділять. І це буде доти доки ми не зрозуміє що нам не потрібна Європа чи Росія, бо ніхто про нас не подбає окрім нас самих. Десь років 5 тому коли я ще вчився в школі, на уроці історії України наш вчитель мимоволі промовив. " Нашу країну зробили незалежною лише тому, шоб її розкрасти... " І тільки зараз я зрозумів що він був правий, і єдиний спосіб "вивести бур'ян - висмикнути його з корінням".