Анна Кипоренко

Троїть двигун Ваз 2101

На морозі замерзла вода а двигуні. Пішла тріщина, витікала охолоджуюча жидкість. Зням мотор заклеїв епоксидною смолою (щоб не витікала) поставив. В процесі роботи збив зажиганиє. Поставив мотор на місце, виставив зажиганиє, заводжу і троїть двигун (на всіх оборотах) . Всі циліндри роблять (компресію не міряв так як не маю чим) . Що може бути? троїть як із охолоджоючу жидкістю так і без неї.

Ро
Роза

In külma külmutatud vee ja mootor. Seal oli crack, lekib jahutusvedelik zhydkist. Znyam mootor epoksiid suletud (mitte lekkivad) komplekt. Selle protsessi käigus on koputasin süüde. Pane mootor paika panna süüdet, ja likvideerida troyit mootor (igal kiirusel). Kõik silindrid teha (no compression Meryl sest neil ei ole midagi). Mis see võiks olla? troyit kui oholodzhoyuchu zhydkistyu koos ja ilma selleta.

Храпская Юлия

Проверь свечун, подергай проводунь.

Евгений

Вообще клеить блок - идея не лучшая. Эпоксидка жесткая и будет трескаться при нагревании-охлаждении двигателя, может стоит поискать блок на разборе? А троит двигатель только на ХХ, или под нагрузкой при движении тоже?