Хакика Суриева

Имели ли право снять помощь на ребенка (28 000 гривен) если мать одиночка проживает у своих родителей?

Имели ли право снять помощь на ребенка (28 000 гривен) если мать одиночка проживает у своих родителей у которых есть небольшой домик до 100 квадратов, пай земли и оба родители пролучают пенсию... на основании этого сказали что не является матерью одиночкой....

и ни на какие помощи от государства рассчитывать не может

Sereha Antipin

не имеют, Ваши родители к Вам в данном случае никакого отношения не имеют.. не они же родили ребенка..))

Masud Barati

Это что за помощь на ребенка такая, равная почти 140 тыс рублей?? ? А все говорят, что Украина плохо живет)))

Олеся

Если имеет место одно из условий прекращения выплат помощи, тогда снимут помощь на ребёнка

Умови припинення виплати допомоги
Такими умовами є:
- позбавлення отримувача допомоги батьківських прав;
- відмови отримувача допомоги від виховання дитини;
- нецільового використання коштів і незабезпечення отримувачем допомоги належних умов для повноцінного утримання та виховання дитини;
- відібрання дитини в отримувача допомоги без позбавлення батьківських прав;
- тимчасового влаштування дитини на повне державне утримання;
- припинення опіки або звільнення опікуна від його повноважень;
- перебування отримувача допомоги у місцях позбавлення волі за рішенням суду;
- усиновлення дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування;
- смерті дитини;
- смерті отримувача допомоги.