Эдуард Каракай

Юристы, нужна ваша помощь с решением юр. задачи.!

За поданням Генерального прокурора матеріалів кримінальної справи про скоєння Президентом Азербайджанської Республіки тяжкого злочину депутати Міллі Меджлісу Азербайджанської Республіки 63 голосами прийняли постанову про утворення спеціальної слідчої комісії щодо перевірки фактів, викладених у матеріалах цієї кримінальної справи. Через 30 днів на пленарному засіданні Міллі Меджлісу голова спеціальної слідчої комісії оприлюднив результати розслідування і запропонував поставити на голосування питання про усунення Президента з посади. Президент був усунений з посади постановою Міллі Меджлісу, прийнятою більшістю в 90 голосів депутатів.
Дайте юридичний аналіз ситуації. Чи був дотриманий порядок відсторонення Президента від посади, передбачений ст. 107 Конституції Азербайджанської Республіки?

Полина Стародубова

Хохлы, вы запарили уже. Закон в вашей стране отличается от Российского, идите не юридические сайты своей страны.