Рустам Бафоев

Помогите раставить запятые, пожалуйста! ) Заранее благодарен!

В період раннього часу перед початком зими і дощі зачастили і сніг ось-ось піде і не лише ягоди але і гриби майже усі закінчилися . Проте до справжньої землі ще і не так близько хоча природу, що принишкнула, вже чекає невідворотний холод і вона по-своєму готується до нього. У спорожнілому лісі вітер ворушить буре листя на дубах. Тільки на них та на вільсі ще залишилося багато листя а інші дерева майже звільнилися від літнього наряду . Ось від цього і здається ліс порожнім і вільним. Та ще від того що птахи в основному відлетіли земноводні опустилися на дно або зарилися в мох і рихлу землю і комахи поховалися
До місяця кінця хоч раз та випаде сніг. Але і після першого снігу ще можна буде знайти дружні сімейки фіолетових рядовок або побачити на зеленому оксамиті мохів великі яскраво-жовті лисички та порадують погляд веселі і яскраві груздья

Юлия Корниенко

В період раннього часу перед початком зими, і дощі зачастили, і сніг ось-ось піде, і не лише ягоди, але і гриби майже усі закінчилися . Проте до справжньої землі ще і не так близько, хоча природу, що принишкнула, вже чекає невідворотний холод і вона по-своєму готується до нього. У спорожнілому лісі вітер ворушить буре листя на дубах. Тільки на них та на вільсі ще залишилося багато листя, а інші дерева майже звільнилися від літнього наряду . Ось від цього і здається ліс порожнім і вільним. Та ще від того, що птахи, в основному, відлетіли, земноводні опустилися на дно, або зарилися в мох і рихлу землю, і комахи поховалися.
До кінця місяця хоч раз, та випаде сніг. Але і після першого снігу ще можна буде знайти дружні сімейки фіолетових рядовок або побачити на зеленому оксамиті мохів великі яскраво-жовті лисички, та порадують погляд веселі і яскраві груздья