Сергей Дорофеев

Помогите пожалуйста проверить английский перевод!!!

My school is good. I have a lot of positive ratings. We started the revision already. Of course, I can recommend you a book, it's called "EGE-2013. Physics. The most complete edition of the standard options of tasks", author Gribov B. Also, you can read all the books of past classes. I am sure they will help you. and when you finish all the exams? fundamentally do you prepare for all exams? What other additional exams are you giving up?

Пожалуйста кто хоть чуть-чуть знает, явные ошибки исправьте.

Па
Павел

We already started the revision