Ил
Илоночка

Помогите пожалуйста, написать ответ на письмо

Dear Mary,
Let me introduce myself. My name is Patrick Murphy and I've just found out I'm a cousin of yours!
I'm kind of interested in the history of our family so I've started doing some research. I've found out that my grandfather, Adam, came over to America in the 1930s after leaving Ireland. He was the brother of your grandad(Sam).
Well, here's some info about me. I live in Des Moines, lowa, with my wife (Cheryl) and two kids (Pat 18 and Kim 15). There are about fifty of us altogether her! Here's a picture of some of us at a recent wedding. I'm the one on the far right.
Anyway, cousin (can I call you that&), can you do me a favor? Can you send me a photo of your family? It'd be great if you could also send me any info you have about your folks back in the 'old country'.
I hope to hear from you soon.
Yours,
Patric Murphy

Александр

Вы сами должны писать письмо!