Воспитание детей

Подскажите пожайлуста имеют ли право в Украине не принимать ребенка в садик без привывок? Есть ли такое постановление?

Ульяна Груздева
Ульяна Груздева
6 477
Лучший ответ
А вот для всех интересующихся из судебной практики:

№ 2а-105/08

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 грудня 2008 року м. Маріуполь
Приморський районний суд міста Маріуполя Донецької області у складі:
головуючого - судді Дзюби М. В.
при секретарі Петрухіной Т. Л.
з участю позивачки ххххххххххх А. Т.
представника відповідача хххххххххх І.В.
представника третьої особи ххххххххх П. О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом ххххххххх Алли Тихонівни, яка діє в інтересах неповнолітнього сина ххххххх Олександра, 2001 року народження, про
скасування подання головного санітарного лікаря Приморського району від 29.09.2008 року,

ВСТАНОВИВ:

хххххххх А. Т. звернулась до суду із адміністративним позовом, в якому просила скасувати подання головного санітарного лікаря Приморського району від 29.09.2008 року на ім'я директора
загальноосвітньої школи №хх м. Маріуполя про відсторонення від занять учня ххх класу ЗОШ №хх хххххххххх Олександра, 2001 р. н. , батьки якого відмовились проводити дитині щеплення.
....
На підставі викладеного, керуючись ст.. ст.. 5, 10, 11, 161-163 КАС України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Позов ххххххххх Алли Тихонівни задовольнити.: ab32

Скасувати :ab16 подання Головного державного санітарного лікаря Приморського району міста Маріуполя на ім'я директора загальноосвітньої школи №хх ххххххх Е. В. про відсторонення від занять в школі учня ххх класу ЗОШ №хх ххххххх Олександра, 2001 року народження.

На постанову може бути подано апеляцію до Апеляційного адміністративного суду Донецької області шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження у 10-денний термін з дня її проголошення, з подальшою подачею апеляційної скарги у 20 денний строк.
В судовому засіданні 23.12.2008 року проголошено вступну та резолютивну частини, постанову в повному обсязі виготовлено 25.12.2008 року.
СУДДЯ підпис
Рішення набуло чинності 05 січня 2009 р.
Наталья Курегешева если интересно, пишите в личку, пришлю вам ссылки
В сад принимают только тех деток, у кого есть все прививки. Это заведующая дет садом вовсе не виновата в том, что требует этого, ведь закон есть закон. А прививки делать или нет это конечно дело каждого, но я не понимаю почему сейчас большинство мамочек сейчас отказываются от прививок? Что плохого в том что их сделают вашему ребенку?
имеют и не только на Украине! если только нет отвода от прививок !
Ариша Мм
Ариша Мм
29 520
нет такого закона, не слушайте никого!
Мария Вырлова
Мария Вырлова
7 423
Ольга Травникова А вы знаток законодательства Украины? Не буду искать, но есть в законе поправочка, что непривитые дети несут опасность остальным детям, и , если нет медотвода или индивидуального графика, то им полагается домашнее образование.
Ко мне в группу ходит ребёнок у которого нет ни одной прививки. Мать имеет право написать отказ от всех прививок, она просто пишет что знает обо всех последствиях.
Есть такое постановление. Без прививок вас непримут, но если вы принесете фиктивную справку, или заключение врача, о том, что ребенку нельзя делать прививки, то все будет нормально.

Похожие вопросы