Десерты, сладости, выпечка

Як приготувати смачий заварний керем на білках? без лимона Хочу приготувати для торта

Катя Чаран
Посмотри программу СМАК
Елена Пайкова
Лучший ответ
Молоко (3,2 %) - 1 склянка
Цукровий пісок - 1/2 склянки
Яйця курячі - 2 штуки
Борошно пшеничне (вищий гатунок) - 1 столова ложка з гіркою
Ванільний цукор - 1 чайна ложка
Беремо яйця. Нам необхідно білки відокремити від жовтків. Для відділення білки від жовтків розбиваємо яйця в одну миску, потім витягуємо жовтки руками. По-перше, це дуже прискорює процес, по-друге, ретельно вимиті руки завжди більш гігієнічніше шкаралупи яєць. Коли ми відокремлюємо жовтки переливанням з однієї половинки в іншу, білок сопрекасается зі шкаралупою і може взяти бактерії. Якщо яйця свіжі, жовтки легко взяти руками і витягнути. Далі до жовтків додаємо цукровий пісок, все борошно і ванільний цукор. Все ретельно збиваємо віночком, щоб не було грудочок.
Виливаємо в каструлю коров'яче молоко 3,2 % жирності і доводимо до кипіння на повільному вогні. Трохи охолоджуємо. Вливаємо помішуючи столовою ложкою молоко в змішані інгредієнти. Далі, ставимо на газову плиту і варимо на повільному вогні 5-6 мінут. До загустіння. Щоб заварний крем не пригорав, його потрібно нагрівати в каструлі з товстим дном на невеликому вогні і розмішувати не віничком або ложкою, а дерев'яною лопаткою, яка щільно прилягає до дна каструлі. Після варіння вже остиглий крем необхідно прибрати в холодильник і охолоджувати ще приблизно до 10 градусів. Щоб на поверхні крему не утворилася щільна кірочка, її посипають цукром або в процесі охолодження крем періодично перемішують. Охолоджений крем швидко використовують для приготування виробів, так як заварні креми швидко скисають і псуються, особливо якщо їх зберігати в теплому місці.
Готовим заварним кремом можна начинити профітролі, еклери. Або використовувати для з'єднання тістечка з листкового тіста, а також для прикраси поверхні дріжджових виробів і рідше для прошарку і намазки тортів. Цей крем може використовуватися сам по собі або служити основою для інших кремів.
Приємного апетиту!
Марина Дынина