Здоровый образ жизни

влияние воды на жиросжигание в человеческом организме! если не пить почти воды то будет идти проце накопления жира?

не пить воду - оч. плохо!!!! вероятно, что много раз слышал СКОЛЬКО надо житкости для человека В ДЕНЬ !!?все взаимосвязано в нашем организме и ВОДА занимает одно из первых мест в нем!!!!
Даниил Николаевский
Лучший ответ
Будет идти накопление большого количества проблем со здоровьем, и жира тоже.
в день нужно выпивать по 2-3 литра воды
будет идти накопление соли в организме следовательно целлюлит обеспечен вот это уж точно
Аслан Гагиев
Коли недостатньо споживати води порушується нормальна життєдіяльність організму: з'являється утомленість і знижується працездатність, порушуються процеси травлення і засвоєння їжі, сповільнюється перебіг біохімічних реакцій, збільшується в'язкість крові, що створює умови утворення тромбів, порушується процес кровотворення. Без води неможлива регуляція теплообміну організму з навколишнім середовищем і підтримка постійної температури тіла. Оскільки мозок на 75% складається з води, відносне його обезводнення викликає у кліток мозку найсильніший стрес. Обезводнення негативно впливає на найважливіші функції організму, ослабляючи його і роблячи уразливим для хвороб.
Потреба у воді залежить від характеру живлення, трудової діяльності, стани здоров'я, віку, клімату і інших чинників. Потреба у воді дорослої людини, що проживає в середній смузі, – 2,5–3 л в доба. Наприклад в США нормою вважається 1 л води на 1000 ккал раціону живлення. Учені підрахували, що частину води (1,5 -2 л) ми споживаємо з їжею і напоями, близько 3% (0,3 л) води утворюється в результату біохімічних процесів в самому організмі. Таким чином, потреба організму в питній воді складає приблизно 1,2 -1,5 л в доба.