Лингвистика
Кто знает английский переведите пожалуйста. Буду благодарен!
У меня есть несколько английский журналов, но французских журналов у меня нет. Я не знаю французского языка. У вас есть какие-либо предложения на офисное оборудование Да. У нас есть несколько предложений от немецких фирм. У нас нет контрактов с фирмой "Браун Энд К". Не хотите ли кофе Спасибо, с удовольствием. Не мог бы я встретиться с Вами в четверг в 2 часа дня Разумеется. Я рад видеть Вас в любой день и в любое время.
I have several English magazines, but I don't have French magazines. I do not know French. Do you have any offerss (of?) office equipment Yes. We have several offers from German companies. We do not have contracts with the Brown & K.firm Do you like coffee Thanks, with pleasure. Could I meet you on Thursday at 2 pm it goes without saying. glad to see you any day any time.
I've got some english magazines but i haven't french.I don't know french.You've got any suggestions on office equipment.Yes.We've got some
proposals from germany firm's.We haven't No contracts with the firm "Brown and K".Would you like cup of coffee?Thank's.Could i meet with you on thursday at two o'cloc's.Sure.I be happy see you any day and any time.
i have several English journals, but i don't have French ones. i don't know French. do you have any offers for office equipment? yes, we have. we have several offers from German companies. we have no contracts with the 'brown & K' company. would you like some coffee? thank you, with pleasure! could we meet on Thursday at 2 p.m.? of course we can! you are welcome at any time, any day!
I have a few English magazines, but the French magazines I have not. I do not know French. Do you have any suggestions on office equipment Yes. We have several offers from German companies. We do not have contracts with the firm Brown & K. Would you like coffee Thanks, with pleasure. Could I meet you on Thursday at 2 pm Of course. I'm glad to see you any day and at any time.