Лингвистика

Кто хорошо знает английский язык? Помогите пожалуйста...

Помогите пожалуйста перевести текстик. Мне очень важно-чтобы в нем не было ошибок. Я буду вам очень признательна.
Привет!
Меня зовут Дженифер, мне 22 года, я инженер. Я живу в Испании, в Мадриде.
Челси - мой любимый футбольный клуб. Стараюсь не пропускать ни одного матча с его участием. Тэйлор - ты потрясающий игрок, ты делаешь из обычного матча - восхитительное зрелище.
Тэйлор, у меня к тебе две небольших просьбы - пришли мне пожалуйста свой автограф, это для меня будет настоящим подарком. А еще можешь попросить для меня автограф Синклера? Я тоже очень люблю его и его игру.
Заранее тебя очень благодарю.
С любовью из Мадрида.
Болельщица Челси, Дженифер.

Очень-очень жду твоего письма!
my name is Jennifer, i'm 22 and i'm an engineer. i live in Madrid, Spain.
My favourite football (soccer) club is Chelsea. i try not to miss any matches with this team. Taylor you are a great player, you make a fabulous show from an ordinary match.
Taylor, i have two small requests - send me please your autograph, it will be a real present for me. and can you ask Sinclair's autograph for me? i also like him and his performance. (game говорить ни в коем случае нельзя, иначе смысл исказиться)
Thank you in advance.
With love from Madrid.
Chelsea's fan, Jennifer.
Looking forward your letter.
Сергей Папшев
Лучший ответ
My name is Jennifer, I am 22years old and an engineer (думаю что английское engineer не то же самое как русское инженер. но я не знаю, что значит инженер в русском, поэтому я оставил engineer). I live in Madrid, Spain. Chelsea is my favorite football club. I try to watch their every game/match. Taylor(это имя или фамилиа? ) - you are an amazing player! With your help a common/normal match becomes an awesome and great game.
Taylor, I have two little requests: please send me your latest autograph card, this would be really great, a real present. And would you also be so kind and ask Scott Sinclair for a autograph card. I also like him and his game.
Thank you very much.
Love
Your fan Jennifer
My name is Jennifer. I am 22. I am an engineer. I live in Madrid, Spain.
My favourite football club is Chelsea. I try not to miss a match with its participation.
Taylor, you are a very fabulous player. You do of an ordinary match a delightful show.
Taylor, I have two little requests for you: send me your autograph. It will be a real gift for me. And, can you ask Sinclair's autograph? I like his play too.
Thanking you in anticipation
Form Madrid with love.
Chelsea fan, Jennifer.
Иван Носов
Hi!
They call me by Jennifer, me 22 year, I engineer.
I live in Spain, in madrid.
Chelseum - wash liked football club.
I try not to pass not any match from it with participation.
Тэйлор - you shaking player, you do from usual match - eyeful.
Тэйлор, at me to you two small requests - send me please the autograph, this will be for me with present gift.
But you still can ask autograph of Синклер for me?
I too very much like it and it game.
Beforehand I very much thank you.
With love from Madrid.
Болельщица of Chelseum, Jennifer.
I very much-very much wait your letter!
Игорь Ххх
Владимир Сучков Спасибо большо!!! :-*
Александр Москаленко Екатерина, это не перевод)))) Это халтура просто) Зачем копировать текст в автопереводчик и выдавать результат за перевод???))
http://www.translate.ru/Default.aspx/Text - скопируй текст, вставь в переводчик, нажми перевести. Готово.