Тік-так годинник на стіні
Тіні з мого минулого тривожать постійно
Беззмістовно пролетіли вихідні дні
і ці відносини тупі, такі ненадійні
Сиджу один на один з мобільним, втикаю
І падлюка мовчить, і я напевне знаю
Там на іншому кінці ніхто мене не чекає
Мене ніхто не почує, ніхто мене не згадає
Напиши напиши у своєму листі
Про свої думки, про свої бажання
Напиши, передай ці два банальні рядки
В мене все окей, в мене все нормально
Напиши мені коли я зовсім один
В полоні годин, в чотирьох стінах
Напиши якщо тримаєш моє фото в руках
Бо твоє у мене лежить на колінах
Знову день, один два три,
чотири п"ять і пролетів цілий тиждень
Знов беззмістовно проведу вихідні дні
а так хотілося поїхати в карпати на лижі
Де ну де ну де ну де ж ви є
мої проблеми, я за вами скучаю
проблем немає і не буде, бо немає тебе
лягаю спати один і кожну ніч чекаю
немов сюжет старого фільму в чорнобілих барвах
і то напевне карма за гріхи бути покараним
коли впадаєш в кому як її немає поряд
кохання як наркотик, але доза понад норми
я обгортав тебе віршами, ніжними римами
ми немов спільники шукали на долонях лінії
розбите серце на уламки, віддати душу
трималися за руки ніжно і так зворушливо
я адихаюсь від любові, знову наливаю
знову згадую тебе, дивлюсь на фото і зітхаю
коли зникають спалахи зірок в нічному небі
то без зупинок з небосхилу, моє життя лише для тебе. .
Прочее образование
Переведите пожалуйста текст песни.
Тик-так часы на стене Тени из моего прошлого тревожат постоянно Бессодержательно пролетели выходные дни и эти отношения тупые, такие ненадежные Сижу один на один из мобильным, втыкаю И подлюга молчит, и я наверное знаю Там на другом конце никто меня не ожидает Меня никто не услышит, никто меня не вспомнит
Напиши напиши в своем письме О своих мнениях, о своих желаниях Напиши, передай эти две банальных строки У меня все окей, у меня все нормально Напиши мне когда я совсем один В плену часов, в четырех стенах Напиши если держишь мое фото в руках Потому что твое у меня лежит на коленяхОпять день, один два три, четыре п"ять и пролетел целую неделю Снова бессодержательно проведу выходные дни а так хотелось поехать в карпати на лыже Где ну где ну где ну где же вы являетесь моими проблемами, я за вами скучаю проблем нет и не будет, потому что нет тебя ложусь спать один и каждую ночь ожидаюсловно сюжет старого фильма в чернобилих красках и то наверное карма за грехи быть наказанным когда впадаешь в ком как ее нет рядом любовь как наркотик, но доза сверх норм я обвертывал тебя стихотворениями, нежными рифмами мы словно сообщники искали на ладонях линии разбитое сердце на обломки, отдать душу держались за руки нежно и так трогательно я адихаюсь от любви, опять наливаю опять вспоминаю тебя, смотрю на фото и вздыхаю когда исчезают вспышки звезд в ночном небе то без остановок из небосклона, мое
...
тут по моему всё ясно до безумия.. . часы на стене постоянно достают чувака...