Домашние задания: Другие предметы
ПЕРЕВЕДИТЕ ПОЖАЛУЙСТА НА АНГЛИЙСКИЙ!!!Ток пишите,те,кто уверен в своих способностях на все 100%!ОЧЬ НУЖНО!!!
Вот текст: Он очень милый. Ему примерно 20 лет. Улыбка на лице очень загадочна. Взгляд направлен вверх. Возможно он задумался, или о чем-то мечтает. Волосы кудрявые темные, поэтому выглядит очень необычно, но красиво. Одет консервативно и стильно. Он высокий, не очень худой, имеет карие глаза. На нем одеты рубашка светло-голубого цвета, тонкий галстук, джинсы и коричневые туфли. На левой руке у него красивые часы Я думаю, что этот парень очень привлекателен. Похож на ангела. Возможно он очень веселый, милый, спокойный, талантливый но немного застенчив. Возможно он поет, танцует или рисует.
He is very nice. He is about 20 years. The smile on his face is very mysterious. Looking upwards. Perhaps he was thinking, or something dreams. Curly dark hair, so looks unusual, but beautiful. He is dressed conservatively and stylishly. He's tall, not very thin, has brown eyes. It wore a shirt is light blue, thin tie, jeans and brown shoes. On the left hand in his beautiful watch I think this guy is very attractive. He looks like an angel. Perhaps he is very funny, sweet, quiet, talented but slightly shy. Perhaps he sings, dances or paints.
It very lovely. To it approximately 20 years. The smile upon the face is very mysterious. The sight is directed upwards. Probably he has reflected, or about something dreams. Hair curly dark, therefore looks very unusually, but it is beautiful. It is dressed conservatively and stylishly. It high, not so thin, has brown eyes. On it the shirt of light blue colour, a thin tie, jeans and brown shoes are dressed. On the left hand at it beautiful hours I think that this guy is very attractive. It is similar to an angel. Probably it very cheerful, lovely, quiet, talented but is a little timid. Probably he sings, dances or draws.