Домашние задания: Физика

Обов'язково дано, розв'язання та малюнок

Мідну деталь розмірами 42х38х18 см занурюють в гліцерин. Яку силу потрібно прикласти, щоб утримати цю деталь в гліцерині? Намалюйте пояснювальний малюнок.
Тебе отвечают, ты даже не реагируешь на ответы. Поэтому : Линия занята, ждите ответа ...
Аяпберген Жолдасбаев
Лучший ответ
Как как ты меня обозвал?!
Алексей *
Зина Ширина Он написал на Украинском языке это славянский язык, можно чичуть понять.
Для розрахунку сили, потрібно використовувати закон Архімеда, який стверджує, що на тіло, занурене в рідину, діє сила, рівна вазі витісненої рідини. Тобто, для того щоб утримати мідну деталь в гліцерині, потрібно прикласти силу, рівну вазі гліцерину, який витіснюється мідним тілом.

Вага витісненого гліцерину може бути знайдена з використанням його об'єму та густини. Густина гліцерину приблизно дорівнює 1,26 г / см³. Об'єм витісненого гліцерину може бути знайдений за допомогою формули V = lwh, де l, w та h є довжиною, шириною та висотою мідної деталі відповідно.

Отже, сила, необхідна для утримання мідної деталі в гліцерині, може бути розрахована за формулою:

F = m * g = ρ * V * g

де F - сила, яку потрібно прикласти, щоб утримати мідну деталь в гліцерині, м - маса витісненого гліцерину, ρ - густина гліцерину, V - об'єм витісненого гліцерину, g - прискорення вільного падіння (9,8 м / с²).

Обчислення:

V = lwh = 0,42 м * 0,38 м * 0,18 м = 0,029 m³

m = ρV = 1,26 г / см³ * 0,029 m³ * 1000 г / кг = 36,54 кг

F = mg = 36,54 кг * 9,8 м / с² = 358,692 Н

Отже, для того, щоб утримати мідну деталь в гліцерині, необхідно прикласти силу, приблизно рівну 358,7 Н.