Домашние задания: Физика
Для розрахунку сили, потрібно використовувати закон Архімеда, який стверджує, що на тіло, занурене в рідину, діє сила, рівна вазі витісненої рідини. Тобто, для того щоб утримати мідну деталь в гліцерині, потрібно прикласти силу, рівну вазі гліцерину, який витіснюється мідним тілом.
Вага витісненого гліцерину може бути знайдена з використанням його об'єму та густини. Густина гліцерину приблизно дорівнює 1,26 г / см³. Об'єм витісненого гліцерину може бути знайдений за допомогою формули V = lwh, де l, w та h є довжиною, шириною та висотою мідної деталі відповідно.
Отже, сила, необхідна для утримання мідної деталі в гліцерині, може бути розрахована за формулою:
F = m * g = ρ * V * g
де F - сила, яку потрібно прикласти, щоб утримати мідну деталь в гліцерині, м - маса витісненого гліцерину, ρ - густина гліцерину, V - об'єм витісненого гліцерину, g - прискорення вільного падіння (9,8 м / с²).
Обчислення:
V = lwh = 0,42 м * 0,38 м * 0,18 м = 0,029 m³
m = ρV = 1,26 г / см³ * 0,029 m³ * 1000 г / кг = 36,54 кг
F = mg = 36,54 кг * 9,8 м / с² = 358,692 Н
Отже, для того, щоб утримати мідну деталь в гліцерині, необхідно прикласти силу, приблизно рівну 358,7 Н.
Обов'язково дано, розв'язання та малюнок
Мідну деталь розмірами 42х38х18 см занурюють в гліцерин. Яку силу потрібно прикласти, щоб утримати цю деталь в гліцерині? Намалюйте пояснювальний малюнок.
Тебе отвечают, ты даже не реагируешь на ответы. Поэтому : Линия занята, ждите ответа ...
Как как ты меня обозвал?!
Зина Ширина
Он написал на Украинском языке это славянский язык, можно чичуть понять.
Для розрахунку сили, потрібно використовувати закон Архімеда, який стверджує, що на тіло, занурене в рідину, діє сила, рівна вазі витісненої рідини. Тобто, для того щоб утримати мідну деталь в гліцерині, потрібно прикласти силу, рівну вазі гліцерину, який витіснюється мідним тілом.Вага витісненого гліцерину може бути знайдена з використанням його об'єму та густини. Густина гліцерину приблизно дорівнює 1,26 г / см³. Об'єм витісненого гліцерину може бути знайдений за допомогою формули V = lwh, де l, w та h є довжиною, шириною та висотою мідної деталі відповідно.
F = m * g = ρ * V * g
Обчислення: