Программное обеспечение
скажте плз на мой комп установится windows 7 (AMD Sempron(tm) 2500+ 1.74 ггц 512 мб ОЗУ
Все работает? Хочешь на попу переключатель? Устанавливай (лучше, второй системой)...
Установится, но тормозить будет дико. ОЗУ должно быть как минимум 1 гб. И почти весь этот объём займёт система. А ведь куда-то ещё и приложения нужно загружать.
почитайте требования к системе и сходите на сайт microsoft: http://windows.microsoft.com/uk-UA/windows7/products/system-requirements
Якщо потрібно інсталювати Windows 7 на комп’ютері, вам знадобиться:
* процесор із тактовою частотою 1 ГГц або швидший – 32-розрядний (x86) або 64-розрядний (x64);
*
оперативна пам’ять 1 гігабайт (ГБ) (для 32-розрядної версії) або 2 ГБ (для 64-розрядної версії);
*
16 ГБ (для 32-розрядної) або 20 ГБ (для 64-розрядної версії) вільного місця на жорсткому диску;
*
графічний пристрій із підтримкою DirectX 9 і драйвером WDDM 1.0 або новішим.
Додаткові вимоги для використання окремих функцій:
Доступ до Інтернету (може стягуватися додаткова плата) .
*
Залежно від роздільної здатності, для відтворення відео може знадобитися додаткова пам'ять і потужне графічне обладнання.
*
Для забезпечення максимальної продуктивності деяких ігор і програм може знадобитися відеоадаптер, сумісний із DirectX 10 або вище
*
Для роботи деяких функцій медіацентру Windows може знадобитися ТВ-тюнер і додаткове обладнання
*
Windows Touch і планшетні ПК потребують спеціальне обладнання
*
Домашня група потребує наявності мережі та комп’ютерів під керуванням Windows 7
*
Для записування DVD- і компакт-дисків потрібні сумісні оптичні пристрої.
*
BitLocker потребує наявності модуля Trusted Platform Module (TPM) 1.2.
*
Засіб BitLocker To Go потребує наявності USB флеш-пам'яті.
*
Режим Windows XP потребує додатково 1 ГБ оперативної пам’яті та 15 ГБ вільного дискового простору.
*
Для музики та звуку потрібен аудіовихід.
*
нет
512 маловато. через время тормозить начнёт.
да, это уже было испытано!
ОЗУ мало