Та
Танита

Чом ти не прийшов,
Як місяць зійшов?
Я тебе чекала.
Чи коня не мав,
Чи стежки не знав,
Мати не пускала?

Ответы
Се
Сергей

Болел.В больничке пришлось отдыхать:)

Та
Танита

))) Привет! Очень жаль, все нормально?

Се
Сергей

Ага.Отошёл чуток,но запретили напрягаться:)

Та
Танита

Значит потихонечку печатай, двумя а не десятью пальцами))))

Се
Сергей

А я и так одним.На остальные уже терпения не хватает:))))

Та
Танита

Меняй хоть иногда)))

Се
Сергей

Попробую:))))))

Та
Танита

)))))))

Александр Шок

не понял я, то есть не все понял

Та
Танита

Почему ты не пришел, когда месяц взошел, я тебя ждала, или коня не имел, или дорогу не знал или мать не пустила))))))))

Александр Шок

ах вот оно как, тогда дико извеняюсь, это кому то конкретному вопрос, или из песни

Та
Танита

из песни, фольклор, я так и думала, украинцев тут мало)))

Александр Шок

а какая разница от куда ты мировая паутина уже всех объядинила)))

Та
Танита

это точно, просто язык красивый, а песня звучит еще лучше

Леонид Иванов

та й коня я мав и стежину знав

Надежда Ожеред

может и не пустила

Та
Танита

))))))

Вова Катаев

чё?))

Та
Танита

))))))

Вова Катаев

ну так довай!)))))))))))))))

Та
Танита

Ти казала в понеділок Підем разом по барвінок, a Я прийшов, тебе нема, Підманула-підвела. Приспів. Ти ж мене підманула, Ти ж мене підвела, a Ти ж мене молодого з ума-розуму звела. Ти казала у вівторок Поцілуєш разів сорок, Я прийшов, тебе нема, Підманула-підвела. Приспів. Ти казала у середу Підем разом по череду, Я прийшов, тебе нема, Підманула-підвела. Приспів. Ти казала у четвер Підем разом на шпацер, Я прийшов, тебе нема, Підманула-підвела. Приспів. Ти казала у п'ятницю Підем ми на вечорниці, Я прийшов, тебе нема, Підманула-підвела. Приспів. Ти казала у суботу Підем разом на роботу, Я прийшов, тебе нема, Підманула-підвела. Приспів. Ти казала у неділю Підем разом на весілля Я прийшов, тебе нема, Підманула-підвела. Приспів. Ти казала: "Я умру" Я купив тобі трумну Я прийшов, а ти жива, Підманула-підвела.

Та
Танита

Ну теперь я не пришла, целую неделю)))