Любов Терпеливець

як ви думаєте що головне в житті для людини?

Ответы
Виктор Шепеленко

хоть что-то понимать в жизни и не бояться быть счастливой

Табуретыч

подготовка к переходу в мир иной.

Владимир Асиновский

быть человеком в любой ситуации

Владислав Шахов

Порошенко. Слава Героями

Любов Терпеливець

Слава Україні .Героям слава

Миша Сидоренко

Я Укриинцеви не понымаю

Миша Сидоренко

Извините за прошлую грубость, я подхожу к жизни с юмором) Не хотел кого либо обидеть. Можете задать аналогичный вопрос только по русски, если это будет не сложно?)

Любов Терпеливець

нет мне не сложна.Как ви думаете что главное в жизни для человека?

Миша Сидоренко

Это зависит от самого человека, лично для меня самое главное это невеста и люди, которым на меня не всё равно. Важно ценить то, то имеешь. Это очень важно.

Любов Терпеливець

да ти прав, пока еще не поздно надо ценить

Сергей

Главное-быть человеком

Любов Терпеливець

але не завжди получаєця залишатися людиною

Сергей

Ты либо человек, либо..... Другого не дано

Elena Roschina

кто же это может знать?

Женя Шугало

не знать украинский

Любов Терпеливець

що означає твоє " спалить накуй"?

Любов Терпеливець

вибач я пага розумію що ти пишеш

Любов Терпеливець

я українка і мені теж похуй

Любов Терпеливець

ні ,на те що я не розумію що ти пишеш.Україну я люблю ,бо це все що лишилося в нас в українців,наша земля небо над головами,і наш український дух.

Любов Терпеливець

Прошенко він теж українець і він теж любить України Він такаж проста людина як і всі ми ,і він теж хоче зберехти те що в нас лишилося і те що в нас ще не забрали.Ми не хочемо воювати і вбивати людей чії предки воювали пліч опліч разом з нами на 1 і 2 світовій війні.Просто ,ми захищаємося ,от і все.

Виктор Сапегин

Я тебя не понимаю

Любов Терпеливець

как вы думаете что главное в жизни для человека?

Кирилл Пранков

Писать по русски

Михаил Шило

щастя

Михаил Шило

це добре, якщо для тбе це щастя, і у тебе його не має, мабудь у тебе не так я ти розповіла?

Любов Терпеливець

так в мене все трохи інакше вжитті .Навіть якщо колись буде спокій на душі ,то всі дорих людей разом коло мене не буде .І скоріше всього і не побачу.

Михаил Шило

но поки вони є у тебе и приносять щастя тобі, ціни їх

Любов Терпеливець

знаєш ,дякую що поговорив зі мною.На душі трохи лекше стало :

Михаил Шило

нема за що) завжди допоможу::

Максим Слабко

Семья

Сергей Кондаков

всё