Пинхед (Исследователь Самых Отдаленных Уголков Удовольствия)

Діти з вчителькою знялися на фотку. Вчителька переконує їх купити кожному собі по фотографії:
– Представте, як це здорово – коли ви вже будете дорослими, подивитесь на фото і скажете: “А ось Марічка, вона тепер актриса. А це ось Петрик, він тепер лікар…”
Тут пролунав тихий голос Вовочки із задньої парти:
– “А ось це Марь Іванівна, давно вже померла…”

Ответы
Альонушка

От же ж... цей Вовочка...Ніякої поваги до вчительки.

Ольга Ефремова

а по-русски?

Ольга Ефремова

понятно,но с напрягом,проще по-русски не сосредотачиваясь)

Я бы мог и на грузинском тут написать, здесь нет правил писать только на русском.

Ольга Ефремова

да как хочешь,так и пиши,мне всё равно,просто уточнила,по-русски писать можешь?