Зинаида Бойко

ПОМОГИТЕ с ЗАДАЧЕЙ!!! Для Юристов! Заранее благодарю!!!

Під час судового слідства було з’ясовано, що обвинувачений Ф. вчинив не 6 крадіжок, а 8. Суд повернув справу у відношенні Ф. на додаткове розслідування. Адвокат оскаржив рішення, мотивуючи тим, що включення в обвинувачення 2-х крадіжок на остаточну кваліфікацію вчиненого не впливає. Вирішіть питання про кваліфікацію дій Ф.

Светлана Чеботарева

Молодец. Никто ничего непонял. Развод нормальный закогловок то по русски написан.
Попробуй спросить здесь http://otvet.mail.ru/law/