Эдуард Жульков

Чому люди з Богом в серці відповідають на богохульні запитання в даному розділі чим підтримують хулу Богу?

чому безбожники їх провокують запитувати не буду, це й так зрозуміло.

чи у ваш ще є надія когось навернути на путь праведну і тим заробити собі бонус на небесі???

Павел Комаров

Тит. 3:10 Еретика, после первого и второго вразумления, отвращайся,
11 зная, что таковой развратился и грешит, будучи самоосужден.
Но здесь есть люди на грани самоубийства по не знанию. Кто им скажет?

Анна Дитятьева

Отвечаю на явное заблуждение, которое распространено и кто то его должен разрешить. Свет прогоняет тьму. а истина-ложь.

Михаил Мороз

Намагаються захистити віру.

Ирина Бочарова

Я теж не розумiю

Оксана Тосун

пару раз можно попробовать богохульника в чувство привести. Хотя....

Юрий Николаевич

На богохульні запитання можна і не відповідати. а лише на ті. з яких видно що людина дійсно запитує. тому що хоче знати.
Наша справа сіяти. а Бог зрощує :"тому ані той, хто садить, ані хто поливає, є щось, але Бог, що родить! "
(1 до Коринтян 3:7)
Відносно бонусів :" Господь відказав: ...
Хто ж із вас, мавши раба, що оре чи пасе, скаже йому, як він вернеться з поля: Негайно йди та сідай до столу?
Але чи ж не скаже йому: Приготуй що вечеряти, і підпережись, і мені прислуговуй, аж поки я їстиму й питиму, а потому ти сам будеш їсти та пити?
Чи ж він дякує тому рабові, що наказане виконав?
Так і ви, коли зробите все вам наказане, то кажіть: Ми нікчемні раби, бо зробили лиш те, що повинні зробити були! "
(Від Луки 17:6-10)