Г.
Герой .

як вам письмо тій яку я люблю (без ніяких знаків не бутьте строгі пліз бо так не легко на душі бо я їй це вцідправив)

відправив) ми живем тільки раз і не більше -це справедливо
ну як проживем як посієм ток і пожнем так? ?
пишу ті строки тою людиною якою ти мене колись знала!
яка баче все чорно-білим з пляшкою портвейна в руці
якшо чесно строки тяшко ідуть ці (((
з великими сумнівами чи ти їх зрозумієш ))))
пишу строки хоч у серці колить но всеодно пишу я тобі)))
Я буду старавсь чесно--чесно при чесно забути
А ЩО забути? ? а що твій рогляд красивий,
твоє волося чудове, твоє лице божествинне,
твій характер винятковий, твою харизму прекрасну,
хочу все забути все хочу хочу хочу забути
розуміючи в серці своєму яке ридає коли я прощаюсь з тобою яке стогне і плаче не дає мені спокою
розуміючи що не бути разом як я хотів
якшо чесно навіть коли у тебе не було коханого
ми не були разом і це я самого початку розумів
якби це не боляче не було
ці 4 бажання я тобі їх не сказав бо боявсь
а боявсь твоєї реакції чесно чесно при чесно
я бачив повідомлення в сергія прочитав як ти про мене думаєш прискорбно ну хоча я заслужив тих слів ти всеодно після тих ровідомлень в моєму серці
моя ця поведінка яку ти певний час бачиш то наслідок тих уникань твоїх бажаючи добра робивше мені все на зло я терпів. Я просив в бога то щоб ти була дальше другом мені но ти дальше пропускаєш то все шо я хотів тобі показати прекрасне ти якшо чесно бачиля в мені наглого урода який бачив ціль і тією ціллю була ти бачила в мені людину яка хотіла задоволення плоті згусток злоби ідіотизму
прочитай все і вдумайсь це пише ця людина яку ти частково ненавидиш
но всеодно я тебе коли небуть обідив
якшо навіть так я всеодно прилізав і вибачавсь йшов тобі на поступки думавши шо ті поступки хоч шось змінять но но но.... все гірше і гірше і гірше
1 бажання справді с тобою зустрітись прогулятись і сказати шо в мене в душі накипіло наболіло натерло на дерло натерпло і шоб ти мені сказала без ніяких законів теж те саме як ти мене ненавидиш як хотіла шоб я від тебе відчипивсь
2 так 2 бажання торкнутись твого обличчя руками які не раз терпіли стримувались і які ніколи не хотіли тобі зробити шкоди шоб нестолось
3 бажання тебе поцілувати показавши всю свою любов все захоплення тобою показати всю страсть
і 4 останнє бажання тебе обняти не легко не міцно
щоб відчути стук твого серця і тримати так і все
но но но ...я знаю точно що ніколи ти не зхоч такого особливо 1 і 3 бажання коли я з обою добре познайомивсь мною рухали ті бажання і ти накрутила дурочка бог-зна-чого і ще одне і окстаннє я радий шо ти маєш хлопця і добре шо ти його любиш ти йому вірна він має розуміти як ти його любиш а не бути балбесом як я . Живи кохай і будь коханою
от і маєш відповіді на мої питання но відповіді створюють нові питання
ну ти все одно будиш в моєму серці
Р. S той хто любив любе і любитеме тебе
незмівши розлюбити

Ирин@ (Esther) Черновол

А теперь по-русски!