Неизвестно

Не приходит письмо с сайта 1chess.kz на почту маилру, в чем может быть проблемма?

This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:

*****@mail.ru
SMTP error from remote mail server after end of data:
host mxs.mail.ru [**.100.**.20]: 550 Message was not accepted -- it contains invalid headers. More specially, 'From:' header must match user you are sending mail from. See http://help.mail.ru/mail-help/mailer/popsmtp for details.

Фаррух Юлдашев

На mail.ru вообще редко доходят письма с нероссийских сайтов. Зарегистрируй ящик на gmail.com и проблемы с регистрациями и доставкой почты сразу пропадут!