Денис Кондратеня

Пожалуйста помогите сказать по английски, очень нужна помощь. . 1 предложение

Наверное Вы уже много лет работаете с ними? Интересно, а вы тоже любите их картины?

Денис

Have you been working with them for a long time? I wonder if you also like their paintings.

Данчик Макарова

You must have been working with them for years. I wonder if you also enjoy their paintings.