Аркадий Ильин

Порядок подачі заяви до прокуратури?? ? (Україна)

Підскажіть будласка порядок подачі заяви до прокуратури з урахуваннями змін, які були внесені до кримінально-процесуального кодексу.
Вже п'ятий раз його перечитую та неможу знайти.

Гарик Кобрава

Та ты ж не тама шукаешь, малахольный. Це ж не хохляцкий сайт...

Ольга Третьюхина

Не зрозуміло, яку саме заяву до прокуратури Ви хочете подати.
Взагалі, заява до прокуратури подається у звичайній формі заяви - кому, від кого, лаконічне викладення обставин справи і конкретне прохання до прокуратури, дата, підпис.
Можливо Ви бажаєте написати заяву про вчиненене кримінальне правопорушення?
Тоді викладіть у заяві відомі Вам обставини справи і просіть
внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинене гр. П. І.П. (якщо П. І.П. відоме, якщо ні - не пишіть) кримінальне правопорушення та розпочати розслідування.