Multik Multik

правоотношения, их примеры, участники!

навести примеры Правоотношений, Записать участников єтих правоотношений та почему єти правоотношения возникли?

навести приклади правовідносин, Записати учасників етіх правовідносин та чому єті правовідносини виникли?

Пжл помогите!!

Александр C

Правові відно́сини — врегульовані нормами права суспільні відносини, учасники яких мають суб'єктивні права та юридичні обов'язки. Правові відносини виникають тоді і тільки тоді, коли відношення регулюється нормами права. Правові відносини на відміну від інших суспільних відносин охороняються державною владою від порушень.