Алексей Добровольский

заключили договір з агенством по працевлаштуванню оплатили 600 грн.

агенство дало номери власників бару, ми, (я, і чоловік) перезвонили але нас не влаштувала їхня пропозиція, зателефонували до агенства з надією на нову інформацію. натомість ігнор з боку агенства по сьогоднішній день.
підскажіть як повернути гроші адже 600 грн. на дорозі не валяються

Иван Михайлович

все, что оплачивается по трудоустройству заранее - лохотрон
денег не вернуть, однозначно