Максим Русаков

Привет во такая вот проблема ребят, залито все правильно на хосте тоже все норм это 100%, в чем проблема может быть?

Your server was tested to meet all CMS requirements. Following errors were encountered an need to be fixed to run the software:
Your website files are not supported by Zend Guard Loader installed on your server. [ Check for a possible solution here. ]
Please contact your hosting provider for guidelines on server configuration. You can mail our support team support@cms-guide.com for additional information.

Александр

Написано же:

Your website files are not supported by Zend Guard Loader