Аликрам Новрузов

укажите причину упадка византийской империи

а) создание европейского союза против против Византии б) нашествия арабов и славян в) неурожаи, продолжавшиеся несколько лет г) отток населения в Америку

Александр Зиатдинов

г) отток населения в Америку

Д*
Дельт@план ***********

Византия пала из-за того, что стала забывать свою историю и чтить память предков. Возгордилась слишком. Её правители.

Ваня Сова

кожна імперія розвивається і процвітає,доки її засновники особисто (!)нею керують. Але, коли влада передається намісникам та подбним (стосується не тільки Візантії,а й всіх імперій-і до , і після) починається деградація і розпад... до речіАмерику відкрив Колумб, коли Візантія пішла в історію