El
Elizaveta

помогите ПЕРЕВЕСТИ )))

Моя семья
Наша семья большая. Она состоит из восьми человек. К ним относятся: моя мать, мой отец, моих сестер, брата и я. Мою маму зовут Антонина Федоровна. Ей 50 лет. Она очень хорошая и добрая мама. Моего отца зовут Николай Дмитриевич. Ему 53 года. Он работает водителем автобуса. Он высокий. Его волосы короткие и темные. У него круглое лицо. Глаза большие и серые.
Меня зовут Саша. Мне 16 лет. Я учусь в колледже на первом курсе.
Одним из моих увлечений является музыка. Мне очень нравится смотреть фильмы разных жанров. Я люблю смотреть анимэ.
Каждые праздники мы все собираемся у родителей дома. Иногда мы ходим на пикники, делаем шашлыки и многое другое.
(Помогите перевести на английский язык, гугл переводчик переводит не правильно. Надеюсь что найдутся люди которые перевидут правильно. Зарание Всем Спасибо ))) (нужно срочно) )))))))

Рустам

My family
Our family is large. It consists of eight people. These are: my mother, my father, my sisters, brother and I. My mother's name is Antonina Fedorovna. She was 50 years old. She is a very good and kind mother. My father's name is Nikolay Dmitrievich. He 53 years. He works as a bus driver. He is tall. His hair is short and dark. He has a round face. Eyes are big and grey.
My name is Sasha. I am 16 years old. I'm in College at the first year.
One of my Hobbies is music. I really like to watch movies of different genres. I love to watch anime.
Every holiday we are all going to have parents at home. Sometimes we go on picnics, make barbecues and more. Но я неуверенна, правильно или нет=)

Ве
Вера

хм... здесь на англ невозможно ответить

Дм
Дмитрий

my family
Our family is big. We are 8:my mother, my father, my sisters, brother and me. My mother's name is Antonina Fedorovna. She is 50.she is very pretty and good woman. My father's name is Nikolay Dmitievich. He is 53. He works as a bus driver. My father is tall. His hair are dark and brown. His face is oval.
My name is Alex.I am 16. I study at college on first course. One of my hobbies is music. I like to watch different films. I like to watch anime. Every holiday my family gets together at my parent's home. Sometimes we go on piknik and сook Barbecue.

Еште не обляпайтесь.. . в 16 лет такое пора самому знать... ( Да кстати, начало с какогото сборника)