***светлана ***

Чому в Иисуса не вирять многие лыш у ньом спасение за грехи ведь кроме него нихто не умирал

Юлия

До Исуса, все попадали в ад и праведники и грешники, своей смертью, он дал возможность праведникам попасть в рай, а не верят в ИИсуса, только долбаный ты, который никогда в него не верил и задает вопрос, нв который ответит годовалый ребенок

Фр
Фрррррррррр

За вас Бандера вмер, та Юля великомученица - симулянтка

Алексей Баранов

Свідки Єгови не лише вірять в Ісуса, але і виконують його веління проповідувати Благу звістку, адже ніхто окрім нас не ходить по будинках, як це робив Ісус. Те що ви визнаєте Ісуса це добре, а Батьком Єгову ви визнаєте? Адже Єгова Бог той кому молився сам Ісус Христос і той хто воскресив Ісуса на третій день.
Або ви думаєте, що Ісус сам себе воскресив і сам собі молився ?