Евгения

помогите пожалуйста розобраця

Розділіть майно між подружжям що розлучається. Подружжя проживало разом 12 років, має двох неповнолітніх дітей, які після розлучення будуть проживати з мамою. Чоловік володіє приватним бізнесом (виготовлення фарфорових чашок) , який належить йому вже 15 років. Дружина не працювала. Спочатку навчалася у вищому навчальному закладі на денні формі навчання, а післ народження дітей займалась їх вихованням, вела домашнє господарство. Родина володіє 2-х кімнатною квартирою, яка була подарована дружині її батьками на день весілля (є договір дарування) ; приватним будинком, загальною площею 230 кв. м, придбаним чоловіком три роки тому (саме в ньому мешкає родина) ; автомобілем "Мерседес", придбаним чоловіком 5 років тому ( для власного використання) ; автомобілем "Мазда", придбаним чоловіком для дружини 2 роки тому; дачним будинком в Ялті, що дістався у спадок чоловікові від тітки ( є документи що посвідчують спадкове право) ; золотими прикрасами: сережки, брасле жіночий, годинник чоловічий, запанки, кулон; побутовою технікою: телевізор, холодильник, пральна машина, пилосос, посудомийка, електрочайник, кавомашина; одяг; взуття; речі особистої гігієни.

Руслан Бугаев

Жаль, не владею украинским. Но получил удовольствие от чтения. Право Украины не изучал. Может коллеги украинские помогут. Учи закон. Ответы найдешь в статьях о разделе имущества супругов. Успехов!