Катерина Натарова

як швидко замаринувати шампіньйони

Татьяна

Якщо на обід у вас буде варена або смажена картопелька, то чому б не приготувати до неї і чудові мариновані шампіньончікі? Готувати їх не довго, головне, дати потім час охолонути. Так що дуже рекомендую скористатися даними рецептом. Мариновані печериці ВАМ знадобляться: Свіжі печериці - ½ кг Часник - 3-4 часточки Сіль - 1 ч. л. Цукор - ¾ ч. л. . Лавровий лист - 1 шт Перець чорний горошком - 8 - 10 шт. Оцет винний (білий) - 2 ст. л. Олія - 5-6 ст. л. Вода - 5-6 ст. л. Спосіб приготування: Дуже раджу використовувати для маринування свіжі шампіньйони маленького розміру. Саме вони виходять найсмачнішими, тому що швидше і краще маринуються. Та й з естетичної точки зору, мені здається, вони виглядають набагато виграшніше, і я б сказала - апетитніше. Але якщо у вас гриби все ж великі, то наріжте їх на більш дрібні частини. Отже, ретельно промийте печериці та складіть у невелику каструльку. Туди ж покладіть очищений і крупно нарізаний часник, а також всі перераховані в рецептурі інгредієнти. Поставте каструлю на невеликий вогонь і поваріть гриби до тих пір, поки маринад не закипить. Потримайте печериці в киплячому маринаді 4 хвилини, зменшивши потужність вогню до слабкої, а потім зніміть каструлю з вогню. Остудіть гриби, не виймаючи їх з маринаду, а коли вони охолонуть, перекладіть їх у скляну банку і приберіть в холодильник. Загалом-то, вони вже готові і їх можна їсти. Смачного!

Сергей Киркин

че ж не по русски то.. . порезать пластинами сбрызнуть лимонным соком. можно в смеси лим. сока олив. масла и уксуса бальзамико с пряными травами. мин. 10 и готово карпаччо из шампиньонов.

Константин

така фигня

Ан
Антон

ни понятно