Александр Фатюхин

как написать по английски. Спасибо Вы эмоционально разные. Научись принимать ее такой. И все будет хорошо.

Света Гриценко

You are emotionally different. You should come to take her as she is. And everything will be okay.

Юлдуз Ганиева

You have emotional difference. Try to understand her . And everything will be fine.

Маргарита Корнилова

Both of you have emotional difference. Try to accept it. And everything would be fine.