Клара Мамашева

Дизель інколи кидає синюватий дим. І збільшується розхот топлива.

В мене Фіат Добло 2007 р/в. пробіг 200 тис. дизель 1,3!
Недавно почав при перегазовці кидати синій дим!

Дим появляється в більшості після того як стабільно попрацює двигун 5 і більшке хвилин а потім скидаєш швидкість і зявляється дим, він не зникає поки не заглушиш двигун і знову заведеш! Їздив на СТО заміняли форсунки, прошивали компютер, міняли фільтра, регулювали клапана, все без толку, дим так і зявляється. І при появі диму розход топлива збільшується з 4,5 до 8 літрів на 100.

Може в когось була схожа ситуація?

Залина

Звернися на сайт kovsh.com

Це сайт СТО у Херсоні. Там працюють дуже кваліфіковані мотористи, особливо досвідчені у дизелях комон-рейл. Задай їм це питання - вони щось підкажуть конкретно.

Ксения Абрамова

Эй бандера тут по русски пишут.