Катя Родина

Допоможіть у вирішенні ситуативної задачі

За
появу на роботі в нетверезому стані
шоферу Плоткіну було оголошено догану
й переведено його на ремонтні роботи
строком на один місяць.
Чи
правильно вчинила адміністрація,
притягуючи Плоткіна до дисциплінарної
відповідальності? Обґрунтуйте відповідь.

що правильно, то й так зрозуміло. Статтю б знати, та які ще міри покарання треба було б здійснити.

Танечка Макушина

Чтобы обгрунтовать - вам надо на украинский сайт.

Екатерина Нежура

Не знаю як в Україні, а в Росії не пустили на лінію, і пішов би він додому спокійно відсипатися

Людмила Климанова

а по русски?
Одружили бабця з дідом свого сина на поступливою сільської простій дівчині. Прокидається дід як то вранці і бачить, що у нього однієї штанини немає. - Дочка, а де моя штанина? - Та я тут подушку шила, так у мене матеріалу не вистачило ну ось я і відрізала. Дід заснув, а коли прокинувся, зрозумів, що немає бороди. - Дочка, а моя борода де? - У мене в подушці пуху не вистачило, я і відрізала. Повертається бабка з ринку і бачить, що дід на дереві сидить. - Дід, ти що на старості років з розуму зійшов? - Тихо, ти! Невістка сказала, що зараз буде смажити яєшню.