Оксана Семенкова

Як збираєтесь сьогоднi святкувати Halloween?

Сергей Устинов

Праздновать с друзьями, одевшись в Слендермэнов и прогуливаясь с тыквой-светильником по лесу) Многих людей напугали))

Ольга Свибович

ты чё ебанутый, это католический праздник

Юл
Юлия

нэ мий дэн

Любовь Лутошкина

Зачем эти глупости?

Затирахин Дмитрий

Галовін просякнут духом язичництва. Апостол Павло написав: «Я ж не хочу, щоб ви спільниками для демонів стали. Бо не можете пити чаші Господньої та чаші демонської» (1 Коринтян 10:20—22). Біблія засуджує маскування язичницьких звичаїв під виглядом християнських. Тому нi як.