Annet

СРОЧНО СРОЧНО СРОЧНО перерахунок пенсії

Громадянинові Купріянову пенсію за віком було при¬значено 19 травня 2003 р. , аз 1 січня 2005 р. він звер¬нувся за її перерахуванням. Для цього він подав до відділу соціального захисту довідку про заробіток за 2003 — 2004 рр. Однак в управлінні пенсійного фонду йому пові¬домили, що заробіток за даний період не може бути підставою для перерахування пенсії.

Чи відповідає це роз'яснення чинному законодавству і яким є порядок перерахування пенсій працюючим пенсіонерам?

Гражданину Куприянову пенсию по возрасту было назначена 19 мая в 2003 г. , а 1 января в 2005 г. он обратился за ее перечислением. Для этого он подал к отделу социальной защиты справку о заработке за 2003 — 2004 гг. Однако в управлении пенсионного фонда ему сообщили, что заработок за данный период не может быть основанием для перечисления пенсии. Отвечает ли это разъяснение действующему законодательству и которым является порядок перечисления пенсий работающим пенсионерам?

Бекматов

Переведите