ОК
Оксана Красноярцева

Авді 80 Бочка 1989-року

Потскажить будьласка, Авди 80, Бочка, Нет тяги Щто ето такое может быть.. . Жму медлено на гас наберает обертив, Когда Даю нимного скорее на гас наченае дергать если даю скоро газу, И мусю сбивать гас, чтобы остановило дергать машиную, И так далее тот именно. Знаново

Евгений Терешонков

це інжектор так? впускання треба чистити. форсунки. ним же 300 років вже. фільтру міняти. загалом треба добитися того, що б суміш була ідеальною. будь то карб або інжектор

Людмила Берникова

спрашивай на сайте banderivec. ua