Ad
Adenios

Переведите, пожалуйста, на английский язык. Очень важно не допустить ошибки, потому обращаюсь сюда. Предложения внутри.

У меня пропал коньяк, а за окном появилась тусклая радуга. Куда он мог деться?

Александр

At me cognac was gone, and behind a window there was a dim rainbow. Where it could get to?

Евгений Максименко

I lost my brandy, and a dim rainbow appeared outside. Where could it go?

Сергей

Коньяк и вправду пропал.... А радуга, так и не появилась ((

Muxammadjon Jalilov

I lost my cognac, and outside the window a faint rainbow appeared. Where could the cognac have gone?

Илья Кожанов

my cognac is missing, and a faded rainbow is up outside the window. What has become of it?

Павел Габур

I've lost my fuckin' vodka and horror rainbow has came to outside the window. Where fuck it dissapear?