Юлия

Скільки буде коштувати реєстрація авто (був бензин став електро)

(зважив всі + і -) і вирішив робити, (сам я радист думаю втрафлю) спиняє лише 1, ціна на переоформлення документів. Скільки коштує і чи РЕАЛЬНО зробити такі доки?

Сколько стоит переоформить авто с бензина в електро???

Тихий Ужас

Ти ще весла з парусами добав

Ринат Камалетдинов

Теперь то же самое - только по РУССКИ!

Анютка Бондарева

а оно вам надо? Пусть все думают что так и есть бензинка. Это какую же тачку переделали под электромобиль?