Анна Кузина

Помогите с переводом:

Мы должны улучшить качество автомобилей, чтобы привлечь больше клиентов.

Мы должны снизить цены, чтобы наша продукция пользовалась успехом.

Мы должны сделать новую рекламу, чтобы о наших автомобилях знали во всем мире.

Жора

А где текст то хД

Александр Приходько

помогу, что переводить??? ?

Лена Сергеевы

в гугл переводчик зайди

Урмат Исаков

We must perfect the quality of the cars to attract more client.

We must cut prices that our product used the success.

We must do the new advertisment to about our car knew all over the world.

Ина Чолаку

We must improve the quality of our cars to attract more customers.
We have to reduce prices for our products to gain success.
We have to order new advertisements to make our cars known world over.