Ritakichaeva Kalina

Извините, как правильно перевеси на английский язык)

я добрый, умею находить общий язык из клиентами из разных стран. До этого я работал учителем иностранных языков в страших классах и переводчиком в Британии.

Сергей Овсянников

I am kind. I can find a common language from clients from the different countries.
Before I worked as the teacher of foreign languages in strashy classes and the translator in Britain.

Сергей Русинов

Ну не могу я тут по английски писать.. . хз почему

Рашид Алиев

I'm kind and can come to understanding with clients from different countries.
I was a teacher of forein languages in elder classes before and a translator in GB